Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Dedemin Bisikleti 3 Yağmurdan Sonra Gökkuşağı
Marka : Final Kültür Sanat Yayınları
Barkod : 9786053744375
Yazar : Beyza Deringöl
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2013
Sayfa Sayısı : 40
Kağıt Cinsi : Kuşe
En-Boy-Yükseklik : 20 X 20 X 0
Net Fiyatı : 8,80
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 9,50
KDVli Net Fiyatı : 9,50

Çiftliğe yağmur damlaları düşüyor!Yaz tatillerini dedeleri ve babaanneleriyle birlikte çiftlikte geçirenCan ve Ceylan, doğada meydana gelen sürprizli olaylarıkeşfetmeye devam ediyorlar.Can ve Ceylan, bu kez dedeleriyle birlikte nehrin karşı tarafındaki üzümbağlarını gezeceklerdir. Yağmurun dinmesini bekledikten sonrayola çıkan dede ile iki torun, rüzgârdan gökkuşağına dekbirbirinden farklı pek çok hava olayına tanık olurlar.Babaannelerinin sürprizini duyduklarında ise merakla eve doğru yol alırlar.Bakalım babaannenin onlar için hazırladığı sürpriz neymiş?

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.