Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Vampir Kız Kardeşler 2 Isırık Tadında Bir Macera
Marka : Final Kültür Sanat Yayınları
Barkod : 9786053742067
Yazar : Fransizka Gehm
Çevirmen : Filiz Özkan
Kapak Tasarımı : Dagmar Henze
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2011
Sayfa Sayısı : 174
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 12 X 20 X 1
Net Fiyatı : 13,89
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 15,00
KDVli Net Fiyatı : 15,00

Onu, zoi, trosch: Macera ikinci kitapta da devam ediyor!Daka ve Silvania, arkadaşİan Helene'yi de alarak şehrin üzerindeçılgınca bir uçuş yaparlar. Fakat ne yazık ki bu uçuş, can sıkıcıolaylara yol açan kötü bir inişle son bulur. Üstelik tüm bunlaryetmezmiş gibi ikizler şimdi de sanat müzesindeki bir sergihakkında ödev hazırlamak zorundadırlar.Sıkıcı mı? Kesinlikle değil! Çünkü vampir kız kardeşler istemedenmüzedeki bir soyguna şahit olurlar. İşte şimdi kötü olaylarıengellemek için vampir güçlerini kullanmanın tam sırasıdır.Ama olaylar umdukları gibi gitmez ve kız kardeşler kendilerinibekleyen tehlikeye doğru süzülerek uçmaya başlarlar.

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.