Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
Gergedan Bay C
Marka : Herdem Kitap
Barkod : 9786059422529
Yazar : Yasin Çoban
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 152
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 21 X 1
Net Fiyatı : 13,89
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 15,00
KDVli Net Fiyatı : 15,00

SON ŞANSLAR ÖLÜM ANINDA GELİR. NE ARAYACAK BİRİSİ NE DE NEFESİNİ BANA UZATACAK BİRİSİ VARDI. SON SAVAŞIMI TANRIYA KARŞI VERECEKTİM. KARŞISINA ÇIKMAYA GİDİYORDUM, ZOR OLMAYACAK BENİM İÇİN. TANRININ BİLMEDİĞİ NUMARALAR BENDE SAKLI. ANNEM ÜZÜLMEYECEK, HALILAR TEMİZ, BİRAZ TUVALETİ SİLSİN. DOSTUM YOKTU ZATEN BENİM. İMAMA GEREK YOK. TAM DOĞDUĞUM GÜNDE ÖLÜMÜ SEÇTİM. BUGÜN 9 OCAK VE DÜNYA ARTIK DAHA KİRLİ, KANIMIN SICAKLIĞI AYAKLARIMA ULAŞTI, GÖZLERİM ARTIK KAPALI, TÜTÜN DUDAĞIMDA SÖNMÜŞ. NEFES ALIŞIM DURMUŞ, SON DUŞUMU KANIMLA YAPAN ÇİRKİN VE ASALAK BİRİYİM. BU DA OLMAYAN İNTİHARIN SON MEKTUBU...

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.