Final Pazarlama ~ info@finalpazarlama.com ~ 0212 604 10 00 Müşteri Hizmetleri ~ 0212 604 10 10

600 TL ve üzerinde KARGO BEDAVA
İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular
Marka : YEM Yayın
Barkod : 9789758599066
Yazar : Firuzan Baytop
Baskı Sayısı : 8.Baskı
Basım Yılı : 2016
Sayfa Sayısı : 155
Kağıt Cinsi : 1.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 16 X 24 X 1
Net Fiyatı : 27,78
KDV Oranı : %8,00
Etiket Fiyatı : 30,00
KDVli Net Fiyatı : 30,00

Gerçekten çok özlü ve öğretici bir çalışma. Önemli bir eksikliği gidereceğini düşünüyorum. Özellikle mimarlık ve inşaat öğrencilerinin başuçlarından ayırmamaları gerekiyor, izninizle derslerimde kullanmak ve yazılı çalışmalarımda kitabınızdan alıntılar yapmak isterim."Doç. Dr. Üstün ALSAÇDoğu Akdeniz Üniversitesi, K.K.T.C"Kitabınızı heyecanla birkaç kez baştan sona gözden geçirdim. Hepsi doğru... Sanki bu yanlışların olması şartmış gibi... İzniniz olursa proje ve seminerlerde öğrencilerimin bu kitabınızdan yararlanmasını sağlamaya çalışacağım."Prof. Dr. Gündüz ÖZIŞIK İstanbul Teknik Üniversitesi"Büyük emeklerle hazırlanmış çok yararlı bir çalışma. Kusurlu, yanlış, eksik, kötü ve göze güzel görünmeyenlerle birlikte ayrıntılı, güzel, estetik, ince, yakışır, sağlam ve fonksiyonel uygulamaların resimli olarak tanıtılıyor olması zaman ve para ekonomisi yönlerinden önemli yararlar sağlayacaktır."Prof. Dr. Okay EROS KAY istanbul Kültür Üniversitesi"Kitabınızı, inşaat uygulamalarındaki yanlışları ve doğrularını resimlerle meslektaşlarımızın dikkatine sunması bakımından, çok ilginç ve faydalı buldum. Bu sayede şantiyecilere muhtemel yanlışlıkları önceden göstererek,inşaatlardaki kalite standardının yükselmesine katkılar sağlayacaktır."Prof. Dr. Salih KIRKGÖZ Çukurova Üniversitesi"Birbirinden önemli konuları pratik şekilde açıklayan uzun-yorucu çabalar sonucunda elde edilmiş birikimlerinizi yansıtan bu çalışmanızdan ötürü sizi candan kutlarım."Prof. Dr. Müh. Ergin ARIOĞLU istanbul Teknik Üniversitesi

MÜŞTERİ tarafından ŞİRKET’e yapılacak olan ürün iadeleri aşağıdaki koşullarda yapılabilecektir.

1- İade işlemi sadece internet sitesi üzerinden yapılacaktır ve ŞİRKET tarafından onaylanan ürünlerin iadesi kabul edilecektir. Bunun dışında gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

2 - Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünlerin değeri bir önceki yılın cirosunun azami %5‘i kadar olabilecektir. Tüm iadelerde; MÜŞTERİ’nin iade edecek olduğu ürün miktarı, son sipariş verdiği miktarın üzerinde olmayacaktır.

3 - İadeler 1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır. Bu dönemler dışında kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

4 - İade dönemlerinde, MÜŞTERİ tarafından hesap kapama amacıyla yapılan iadeler kabul edilmeyecek olup, iade bedelleri müşterinin ürün alım ve ödeme miktarı dikkate alınarak, iade dönemini takip eden ay içerisinde MÜŞTERİ ’nin borcundan düşülecektir.

5 - İstisnai durumlarda, birinci fıkrada açıklanan oranın ( %5 ) üzerindeki iadelerde kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli MÜŞTERİ ’ye fatura edilecektir.

6 - Ürünlerin iadesi halinde iade, kargo masrafları MÜŞTERİYE ait olacaktır. ŞİRKET tarafından hatalı gönderilerin tamamı 7 gün içerisinde, kargo masrafı ŞİRKET ‘e ait olmak üzere iade edilebilecektir.

7 MÜŞTERİ, sipariş dışı gönderilen ürünlerin tamamını 1 yıl içerisinde, iade dönemlerinde (1-31 Mayıs ve 1-30 Kasım) olmak şartıyla iade edilebilecektir.

8 - Müfredatı değişen ürünlerde;

a) Yayınevi iade kabul etmesi halinde ŞİRKET tarafından yapılan duyuru tarihinden itibaren iade alınacaktır.

b) Duyuruda belirtilen iade tarihlerinden sonra gelecek ürünler kabul edilmeyecektir.

c) Müfredat değişikliği olan hazırlık kitaplarında satış adedi kadar iade alınabilecektir.

d) Müfredat değişikliği olmayan hazırlık kitaplarında iade alınmayacaktır.