Gossip Girl Psikopat Katil

Barkod : 9786051426914

Kapak Tasarımı : photoRepublic

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 314

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 19,50 X 1,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 20,37 ₺

KDV Oranı : 8,00 %

Etiket Fiyatı : 22,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 22,00 ₺

Ürün Açıklaması

CECILY VON ZIEGESAR GOSSIP GIRL PSİKOPAT KATİL EN POPÜLER OLMAK İÇİN DEĞİL, EN PSİKOPAT OLMAK İÇİN YARIŞIYORLAR!

Yayınlandığı andan itibaren dünyada altı milyondan fazla okura ve televizyonda da milyonlarca
izleyiciye ulaşan Dedikoducu Kız serisinin yazarı, bize Dedikoducu Kız dünyasını hatırlatan, farklı, çok kanlı, her zamankinden heyecanlı yepyeni romanıyla Artemis’te!
Cecily von Ziegesar, okurlarının alıştığı atmosferi bu kez kanlı suç mahalline dönüştürüyor. Dudak uçuklatan pırıltılı ve şatafatlı hayatlarından sıkılınca, Yukarı Doğu Yaka’nın zengin çocukları, kan dökmeye karar veriyor. Hem de sadece zevk için. Çığır açan serinin yazarı Cecily von Ziegesar, Dedikoducu Kız serisine cinayet öğeleri ekledi ve karşınızda Psikopat Katil!
Tıpkı ilk kitaptaki gibi Serena bir süre yatılı okulda kaldıktan sonra Yukarı Doğu Yaka’ya geri dönüyor. Ama bu defa aklında yalnızca cinayet var. Bildiğimiz Serena intikamını arkadaşlarının sevgililerini elde ederek ya da onların başını belaya sokarak alırdı. Psikopat katil Serena ise intikamını en kanlı yollarla alıyor.
Cecily von Ziegesar, yepyeni bir seriyle daha Artemis’te okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor: The Carlyles. Psikopat Katil’den sonra Manhattan’a yıldırım gibi düşen bu ailenin de hastası olacaksınız!

Yazarın Diğer Kitapları