Caraval 2 Legend

Marka : Dex Kitap

Barkod : 9786050958362

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 400

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 14,00 X 21,00 X 2,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 35,50 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 35,50 ₺

KDV li Net Fiyat : 35,50 ₺

Ürün Açıklaması

The New York Times’ınçoksatanyazarından
KendisiniCaraval’ındünyasınakaptıran Donatella Dragna, ensonundababasındankurtulmuşveablasınınistemediğibiradamlaevlenmesineengelolmayıbaşarmıştı. Kızlarınbunukutlamasıgerekiyordubelkiama
Tella tam olaraközgürsayılmazdı. Gizemlibirsuçluylayaptığıanlaşmasonucu, yerinegetirmesigerekengöreviondanbaşkakimsebaşaramazdı: Caraval’ınefendisiningerçekkimliğiniortayaçıkarmalıydı.Legend’ıngerçekkimliğinibulmanıntekyoluCaraval’ıkazanmakolduğundan, Tellabirkezdahakendisinibuefsanevioyununiçindebuldu. Yolutahtıncanivarisiyle, lanetlenmeyemahkûmbiraşkhikâyesiylevesırlarlaörülmüşörümcekağlarıylakesişecekti… Buna kızkardeşininsırları da dahildi. Caraval’ıoynamak her zaman cesaret, becerivefedakârlıkgerektirirdi. Amaoyunbuseferdahafazlasınıistiyordu. Tella, Legend’ınisminiöğrenemezseönemsediği her şeyikaybedebilirdi – belkikendihayatını bile. Kazanmasıdurumundaise Legend veCaravalsonsuzakadarortadankaybolacaktı.Caraval’ındünyasınahoşgeldiniz. Asıloyunşimdibaşlıyor.
Yazar Hakkında:
Twentieth Century Fox tarafından film hakları alınmış ve 25 ülkede hakları satılmış olan Caraval’ın yazarı Stephanie Garber Northern California’da yaratıcı yazarlık dersi vermektedir.
#2 New York Times bestseller
#3 Sunday Times (UK) bestseller
#2 American Booksellers Association’s Indie bestseller
Serinin Diğer Kitapları

Yazarın Diğer Kitapları