Moda Tasarımcıları İçin Figür Çizimleri

Barkod : 9786056613937

Yazar : Sha Tahmasebi

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 145

Kağıt Cinsi : 2.Baskı

En-Boy-Yükseklik : 23,00 X 28,00 X 1,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 105,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 105,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 105,00 ₺

Ürün Açıklaması

Moda illüstrasyonunun temeli, figürlerin orantılarını doğru biçimde çizmektir. Detaylı ve hatasız çizilmiş giysi tasarımları bile, doğru bir figür üzerine giydirilip gösterilmeden gerçek görüntüyü yansıtamaz. Yetenekli moda tasarımcıları da uygun figürü belirlemek ve çizimi doğru yapmakta zorlanabilir.
Doğru orantılarla çizilmiş, çeşitli giysilere ve tarzlara uygun çok sayıda figür içeren bu kitap, tasarım öğrencilerine figürü mükemmel çizmenin, giydirmenin ve renderlemenin yollarını göstermektedir.
Öğrenciler, profesyonelce görüntülenmiş, özgün moda figürlerini oluşturmak için, bu kitaptaki hazır figürlerden uygun gördüklerini kopyalayabilir, giysi kalıpları ve tasarım detayları koleksiyonundan seçimlerini yapıp figürleri giydirebilirler. Kitaptaki figürlerin ve giysi tasarımlarının tümü, bu kitapla birlikte verilen CD’de yer almaktadır.
İNCELE, KOPYALA, UYARLA: PROFESYONEL SONUÇLAR İÇİN HAZIRLANMIŞ 250 ŞABLON
Sha Tahmasebi lisansüstü eğitimini sürdürürken bir moda illüstrasyonu kursuna katılmış, bilim alanında başarıyla sürdürdüğü kariyerini, illüstrasyonda uzmanlaşmak için terk etmiştir. Ardından Los Angeles’ta Fashion Institute of Design & Merchandising’de eğitim görmüştür. American Intercontinental University’de ve Hawaii Pacific University’de moda illüstrasyonu dersleri vermiştir. Tahmasebi, merkezi Hawaii’de bulunan Indah Santi Clothing girişiminin kurucularından biridir.