Hazirandan Hazirana Sokaktan Parlamentoya

Barkod : 9786057942067

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 292

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 19,50 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 35,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 35,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 35,00 ₺

Ürün Açıklaması

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyetimizi “kimsesizlerin kimsesi” olarak tanımlar. Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyetimizin Atatürk tarafından tanımı yapılan bu temel ilkesine inançla bağlıdır.
Bu inançla, demokrasinin ve adaletin ışığında aydınlanacak bir Türkiye yaratmanın mücadelesini veriyoruz. Kibre bulanmadan, kimseyi ötekileştirmeden, herkesi anlamaya çalışarak ve tüm vatandaşlarımıza kendimizi anlatmaktan vazgeçmeden, yeni bir yolda yürüyoruz.
Herkes bizim seçmenimiz olmak zorunda değil ama herkese sesimizi ulaştırmak zorundayız. Herkes, Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy vermeyebilir ama herkesin bir güzel selamını hak etmek için çaba harcamak zorundayız. Çünkü bizler, bize oy vermeyen vatandaşlarımızın mutluluğu için de mücadele etmenin erdemine inanıyoruz.
Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yıldırım Kaya, bu erdemli mücadelenin önemli aktörlerinden biridir. Sayın Kaya’ya ülkemizin sosyolojik, siyasal ve kültürel farklılıklarıyla buluşmamızda üstlendiği sorumluluk nedeniyle teşekkür ediyorum.
Sayın Kaya’nın, TBMM ve Genel Merkez çalışmalarının önemli bir bölümünü içeren kitabı, demokrasi ve adalet mücadelemizin gelecek kuşaklara aktarılması açısından önemlidir. Bu kitap aynı zamanda Sayın Kaya’nın, vatandaşlarımızın onayına sunduğu şeffaf bir “Siyasi Hesap Verme” metnidir.
Bu duygularla Sayın Kaya’yı çalışmaları nedeniyle kutluyor, siyasi yaşamında başarılar diliyorum.

Kemal KILIÇDAROĞLU
CHP Genel Başkanı