Gezgin

Marka : On8 Kitap

Barkod : 9786059952279

Yazar : Sevgi Saygı

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 260

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 12,00 X 18,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 27,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 27,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 27,00 ₺

Ürün Açıklaması

Sis kalınlaştı ve ben kör oldum. Ayaklarımın altında ezilen karın gıcırtısını
duyuyordum; körük gibi soluğumu, rüzgârın ıslığını... Vücudumdaki tüm kıl, tüy
adına ne varsa hepsini ayaklandıran hırıltıyı... Çok yakınımdaydı. Belki az sonra
nefesini ensemde duyacağım.
Durdum. Beş santim ötesini görebilsem keşke. Şalı sıyırdım, elime doladım.
İşe yarayacağından değil, kendimi teselli etmek için. Dönüp durmaktan ayağımın altında bir çukur oluşmuştu. Aman ne iyi! Kendi mezarımı kazıyorum.

Adsız bir gezgin o. Yolu kesişenler, sert mizaçlı bir kadın olarak hatırlıyor onu. Ne nereden geldiğini biliyorlar, ne de nereye gittiğini. Niçin yollarda olduğu bile meçhul. Can yoldaşı motosikletiyle kilometreleri aşarken, birilerinden kaçıyor. Kendince dağıtır göründüğü adaletin tek tanığı ise, katettiği yollar. Derken, bir akşam konaklayabileceği bir yer ararken, o garip köye varıyor. Ve yalnızca bir geceliğine misafir olacağını sandığı o garip eve...

Yola ilk ne zaman çıkmıştı? Neydi beklentisi? Kaçıyor muydu sadece? Arıyor muydu yoksa? Bu gizemli ve hayati yolculuktan alıkonmamak, bu sorulardan bile önemliydi... Hayalle gerçek arasına zardan bir duvar ören gizemli kurguların yazarı Sevgi Saygı’nın ilk romanı Gezgin, aynı zamanda yazarın Peri Efsa’dan sonra ON8’de yayımlanan ikinci kitabı. Saygı, bu kitabında okuru ser verip sır vermeyen bir kadının, bir gezginin motosikletiyle, derin sessizliklerde, sarsıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

Yazarın Diğer Kitapları

İadesiz
Koza