EFT İle İyileşin İyileştirin

Barkod : 9786054912131

Baskı Sayısı : 6.Baskı

Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 542

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 16,00 X 24,00 X 1,50

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 40,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 40,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 40,00 ₺

Ürün Açıklaması

Duygular, bir sekilde bedende bozuk bir enerji olarak biriktigi için enerji kanallari tikanmaktadir. EFT, duygulari bosaltmak için uyguladigimiz bir tekniktir. Enerji kanallari olumsuz enerjiden arininca zihin-beden yeniden düzgün çalismaya ve islemeye baslar. Bu açidan EFT hizli ve etkin sonuç veren bir tekniktir.
Bu kitabin amaci, kisilerde olumlu degisimler yaratmak için olumsuz duygularindan kurtulmalarini kolaylastirmaktir. EFT bedende birikmis duygulari temizleme aracidir. Bu nedenle duygularin ne oldugunu, bedende nasil isledigini anlamadan yapilacak EFT çalismalarinin verimi düsük ve etkisiz olacaktir.
EFT’nin temel amaci iyi hissetmeyi saglamaktir. Iyi hissetmeyi saglamak, düsünce düzeyinde olmaz. Duygulari hissederek ve bosaltarak olur. Duygularin onaylanmasi iyilesme yolunda atilmis önemli bir adimdir. Hislerinize saygi gösterin. Onlar size sorunu çözmek için gerekli olanlari söyleyecektir.
Birikmis duygularin enerji kanallarimizi tikadigini ve bu birikmis duygularin bu gün yasadigimiz sorunlari yarattigini, ayni zamanda bu duygularin, problemlerimizin hem nedeni, hem de bizi çözüme götürecek isaretler oldugunu anladigimizda, duygularimizin bedensel hislerimizle baglantisini kurdugumuzda, olumsuz duygulari bosaltmak daha kolay ve etkili olacaktir.
Bu kitabi okurken; duygulariniza saygi gösterin ve onlari HISSEDIN.
Bu kitap derin psikolojik çözümlemeler arayanlar için degildir.
Bu kitap kendisini çevrenin bir uzantisi gibi görenler için degildir.
Bu kitap "her kosulda iyi hissetmeye hakkim var" diyenler içindir.
"Sadece kendi üzerimde çalisarak bunu neden saglamayayim?" diye sorabilenler içindir.