Mindfulness Ve Kabul Temelli Psikoterapi

Barkod : 9786054912674

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2020

Sayfa Sayısı : 328

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 50,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 50,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 50,00 ₺

Ürün Açıklaması

Arka Kapak
Mindfulness Ve Farkında Yaşamayı Keşfedin...
Mindfulness; Dikkatimizi İstemli, Tarafsız, Yargısız Ve Nazik Bir Şekilde Yönetme Ve Şimdiye Odaklama Becerisidir, Geçmişin “Keşke”Leri Ve Geleceğin “Kaygı”Ları Yerine, Tek Gerçek Olan “Şimdi”De Kalabilme Becerisidir. Yaşadığımız “Şu An”Da Dıştan Ve İçten Gelen Uyarıcıları, Kendimizde Ve Etrafımızda Gerçekleşenleri Olabildiğince Ve Oldukları Gibi Anbean, Şimdi Ve Burada Fark Etmektir; Zihnimizden Geçen Düşünceleri Bilincimizle Görebilmektir; Yaşadığımız Duyguları Ve Vücudumuzdaki Bedensel Hisleri Oldukları Gibi Algılamak Ve Kabullenmektir; Yargılamadan, Eleştirmeden Ve Otomatik Pilot Gibi Tepki Vermeden Gerçekleşenlerle Kalabilmek Ve Bilincimizle Yanıt Verebilmektir; Olup Biteni Özgürce Ve Otantik Bir Şekilde Deneyimleyebilmektir; Merakla, Anlayışla, Özmerhametle Ve Nazikçe Her Şeyi Sadece Gözlemlemektir; “Farkında Olmak”Tır, “Bilinçli Farkındalık”Tır, “Bilgece Farkındalık”Tır. “Mindfulness Ve Kabul Temelli Psikoterapi”, Hekimlere Ve Ruh Sağlığı Profesyonellerine Bilgece Farkındalığa Dair Yeni Bir Psikoterapi Yol Haritası Sunuyor... - Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Cem Keçe
Şimdinin Gücünü Hissedin...
“Hayat Neden Bu Kadar Zor? İnsanlar Neden Bu Kadar Acı Çekiyor? Bu Konuda Gerçekçi Olarak Ne Yapabiliriz?” Sorunlarının Yanıtlarına “Mindfulness Ve Kabul Temelli Psikoterapi” İle Farklı Bir Bakış Açısı Edinmeye Hazır Olun. Bu Kitap, Hekimlerin Ve Ruh Sağlığı Profesyonellerinin Danışanlarına, Acıyla Ve Olumsuz Duygularla Savaşmayı Bırakıp Bilinçli Farkındalık Ve Kabul İle Hayatın Sunduğu Her Deneyimi Kucaklayarak Özgürleşme Yolunda, Sadece İyi Duyguları Değil Tüm Duyguları Hissetmelerine Ve Şimdinin Gücünü Yaşamalarına Rehberlik Etmelerine Yardımcı Olacaktır. Çünkü Psikoterapinin Amacı Kendini “İyi Hissetmek Değil”, “Hissetmek”Tir, Psikolojik Sağlık Ve Psikolojik Esneklik İçin Hem İyi Duyguları Hem De Kötü Duyguları Hissetmek Önemlidir... - Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (Iıcpı)
Kendini Ve Ötekini Bilmenin Şifası...
Ruhsal Sorunların Tedavisine Yönelik Bir Dizi Teknikten Daha Fazlası Olan “Mindfulness Ve Kabul Temelli Psikoterapi”, İnsanın Herhangi Bir Psikolojik Sıkıntı Yaşarken Bile, Daha Etkili, Yapıcı Ve Tutarlı Bir Şekilde Kendi Değerlerine Uygun Bir Yaşam Sürdürme Kapasitesi Olan Psikolojik Esnekliği Geliştirmesi, Kendini Ve Ötekini Bilme Yolculuğunda İlerlemesi İçin Gereken Teorik Ve Pratik Yaklaşım Ve Uygulamaları Bir Araya Getiriyor... - Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (Cised)