Doku Eşleme Kartlarım 24 Ay

Marka : Q Bebek

Barkod : 8681794089956

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 20

Kağıt Cinsi : Karton

En-Boy-Yükseklik : 9,00 X 8,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 20,34 ₺

KDV Oranı : 18,00 %

Etiket Fiyatı : 24,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 24,00 ₺

Ürün Açıklaması

Erken çocukluk dönemi ( 0-6 yaş ) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimi onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üzere www.qbebek.com portalımızdan ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan için üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.


Q BEBEK DOKU EŞLEME KARTLARIM KULLANIM

Q Bebek Doku Eşleme Kartlarım 24 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.
Setimiz 20 kalın mukavva karttan oluşmuştur.
Kartlarımızın ön ve arka yüzleri 2 farklı doku eşleme grubundan oluşmuştur.
1. Grup hayvanlar kendi dokusundaki kartla eşleştirilir.
2. Grup yüzler kendi dokusundaki kartla eşleştirilir.
Arzu edilen grupla çalışmalara başlanabilir. Arzu edilirse gruplar karışık olarak da kullanılabilir. Ancak her grubu ait eşleştirme kartı aynı grup için kullanılmalıdır.
Öncelikle hayvanlar doku eşlemelerinden başlanması tavsiye olunur.
Karakterlerdeki sevimlilik ve renklerdeki canlılık bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmenizi sağlayacaktır.
Ayrıca uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle çalışmalara devam edebilir ve bebeğinizin dil gelişimi ile bilişsel gelişimine destek olabilirsiniz.

Q Bebek Doku Eşleme Kartlarım ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Yazarın Diğer Kitapları