Dönüşüm Sanatı

Marka : Resse Kitabevi

Barkod : 9786054882311

Yazar : Müge Serez

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2020

Sayfa Sayısı : 200

Kağıt Cinsi : 2.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 28,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 28,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 28,00 ₺

Ürün Açıklaması

Attığımız her adım, aldığımız her nefes aslında bizi başka bir şeye dönüştürür.
Fiziksel ve zihinsel dönüşümümüz hayatı katlanır kılar.
Dönüşüm bazen sancılıdır, bazen fark etmeden gerçekleşir.
Her şeye rağmen bir soru çıkar karşımıza: DÖNÜŞMEK KOLAY MIDIR?
Uzman psikolog Müge Serez’in Türkiye’den ABD’ye, oradan Hindistan ve Japonya’ya uzanan yaşam serüveni, her virajı şaşırtıcı, sürprizlerle dolu bir yolculuğu andırıyor. Bu serüven boyunca anlatılan hikayeler, karşılaşılan kişi ve olaylar, yaşananlara dair yapılan tespitler aslında bize çok tanıdık geliyor.
“O kapı, benim için yeni bir hayatın başlangıcı olabilir miydi? Ardından beni neyin beklediğini bilmediğim bir kapı. Bana sunulan, o kapıdan girip kendimi geliştirmemdi. Uzak bir diyarda, mistik bir tapınağın içinde, neye açıldığını bilmediğim bir kapıdan girmem bekleniyordu. Hayatım boyunca hislerine güvenen bir insan olmuştum. Bazen mantık bazen duygular devreye girerdi insan hayatında.
Önemli olan hangisini ne zaman devreye sokacağımızı bilmemizdir. İşte ben o an mantığım değil hislerime göre hareket etmem gerektiğini bir şekilde kavramıştım.”
Müge Serez sizi hayatınız boyunca belki çekinerek yaklaştığınız, ötesini merak etseniz bile aralamaktan endişe duyduğunuz kapılarınızı ardına kadar açmaya davet ediyor.