Sistematik Stratejik Planlama

Barkod : 9786054650293

Yazar : Hakan Bütüner

Kapak Tasarımı : Kemal Okur

Baskı Sayısı : 1.Baskı

Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 235

Kağıt Cinsi : 1.Hamur

En-Boy-Yükseklik : 16,00 X 24,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 63,00 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 63,00 ₺

KDV li Net Fiyat : 63,00 ₺

Ürün Açıklaması

Dr. Hakan Bütüner, TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra; Orta Doğu Teknik Universitesi'nden Endüstri Mühendisliği lisans, Bil-kent Universitesi'nden MBA. ve University of Missouri-Rolla'dan Mühendislik Yönetimi doktorasını aldı.
Lisans eğitimi sonrasında, sırası ile planlama ve programlama müdürü, ve proje müdürü olarak yurtdışında görev aldı. Türkiye'ye dönüşünden sonra, çeşitli güçlü uluslararası "f ranchising" kavramlarını ülkeye getirme girişimini başlattı ve bu yeni girişimin başkanlığını yürüttü.
Bayındır Holding stratejik planlama ve iş geliştirme direktörlüğü, Siemens Business Services SPEED ülke müdürlüğü (operasyon iyileştirme ve karlılık artırma programı) ve Bell Holding genel koordinatörlüğü görevlerinde yer alan Dr. Bütüner; aynı dönemlerde Bahçeşehir, Bil-kent, Boğaziçi ve Yeditepe Üniversitelerinin İşletme ve/veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde çeşitli dersler vermiştir.
Dr. Bütüner, halen Endüstriyel Yönetim ve Mühendisliği alanında, çeşitli ABD kuruluşlarının temsilciliklerini alarak kurduğu IMECO firmasını geliştirmektedir. Ayrıca, "Institute of Industrial Engineers - Türkiye" nin kurucu-başkanı olarak görevini sürdürmektedir.
Kariyeri süresince, Dr. Bütüner Türkiye ve yurt dışında çeşitli projelerde yer almıştır. Aynı zamanda, merkezi ABD'de bulunan Institute of High Performance Planners yönetim kurulu üyeliği ve Türkiye direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Çeşitli yayın ve kitapları bulunan Dr. Bütüner'e, bir düşünce kuruluşu olan Alpha lota Delta tarafından onur ödülü de verilmiştir.

Yazarın Diğer Kitapları