Butik Oteller Ege ve Akdenizden Seçtiklerim

Barkod : 9786254490934

Baskı Sayısı : 12.Baskı

Baskı Yılı : 2020

Sayfa Sayısı : 144

Kağıt Cinsi : Kuşe

En-Boy-Yükseklik : 13,50 X 21,00 X 1,00

FİYAT BİLGİLERİ

Net Fiyat : 23,90 ₺

KDV Oranı : 0,00 %

Etiket Fiyatı : 23,90 ₺

KDV li Net Fiyat : 23,90 ₺

Ürün Açıklaması

2016’dan beri Ege ve Akdeniz sahillerindeki butik otelleri anlatan u¨ç kitap yazdım. Beklenmedik bir şekilde hayatımıza giren “Yeni Normal” her şeyi değiştirdi. Bu kitapla sil baştan yaptık. Bilgiye ulaşmanın kolay ama su¨zmenin zor olduğu bir çağda GÜNCEL, GÜVENİLİR ve RAFİNE bir seyahat rehberine duyulan ihtiyacı bir kez daha fark edip du¨ştu¨k yollara. Çanakkale’den başlayıp Antalya’ya uzanan hatta onlarca yere gittik, onlarca oteli gördu¨k. Deneyimleri izlenimlerle harmanladık, yeni normalde aldıkları önlemleri inceledik. Tarihten ve bugu¨nden bilgiler ekleyerek genişlettik.
34 yıllık profesyonel rehber ve seyahat yazarı olarak, nereleri neden sevdiğimi ve neden önerdiğimi yazdım. Her biri alanında fark yaratan işler yapan 9 kişilik bir ekibin de desteğini alınca, ayrıcalıklı bir değerlendirme çıktı ortaya.
Birçok yer önerisi ve kendinize o yerleri sevme nedenleri verebileceğiniz sayısız detay sığdı bu kitaba. Binlerce km yol yapıldı, onlarca insanla tanışıldı… Ve hepsinden su¨zu¨lenler, birbirinden gu¨zel fotoğraflar eşliğinde sizi Ege ile Akdeniz’de bir yolculuğa çıkarmak için harmanlandı. Bu sadece bir rehber değil, keyifle okunan sizi farklı alanlarda da zenginleştirecek bir yaz kitabı.
Okuyun, fark edin, yeni keşifler için yollara du¨şu¨n. Çu¨nku¨ “Gezmek yaşamaktır!”

Yazarın Diğer Kitapları